دستگاه پرکن پودری

دستگاه پرکن پودری
پرکن ها انواع مختلفی دارند، از پرکن مایعات گرفته تا انواع پودر و گرانول همگی جزو خانواده پرکن ها به شمار می روند. دستگاه پرکن پودری می توانند اتوماتیک و یا نیمه اتوماتیک تولید شود و عملکرد پرکردن بر اساس وزنی یا تایمری قابل هدایت باشد .


آیا می دانید که دستگاه های پرکن پودری را برای چه محصولاتی می توان مورد استفاده قرار داد؟
دستگاه های پرکن پودری را معمولا با یک شکل خاص تولید نموده، اما از لحاظ اندازه و ظرفیت دستگاه با هم متفاوت می باشند. با کمک یک دستگاه پرکن ، شما قادر به بسته بندی محصولات پودری در اندازه ، شکل و حجم های مختلف هستید.

پودر ها از رایج ترین محصولات موجود در بازار هستند. به همین دلیل دستگاه پرکن پودر میتواند یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در صنعت باشد. ما همواره در طول روز از محصولات پودری شکل یا گرانولی استفاده میکنیم مانند:
پودر پروتئین
جوش شیرین
قهوه
پودر بچه
ادویه جات


کاربرد اصلی دستگاه پرکن پودری
دستگاه های پرکن پودری دارای کاربرد بسیار زیادی به نسبت سایر دستگاه های دستگاه های پرکن موجود در بازار می باشند.
زیرا اغلب خانواده ها تا به حال از محصولات پودری مانند انواع ادویه جاتی که درون قوطی های با اندازه مختلف بسته بندی شده باشند، استفاده نموده اند.
ادویه جاتی که درون قوطی ها بسته بندی شده اند برای استفاده کردن بسیار راحت تر بوده، اما ادویه جات بسته بندی شده در سلفون را ابتدا باید درون قوطی مخصوصی ریخته، تا بتوان به راحتی آنها را مورد استفاده قرار داد.
زیرا قوطی های این محصولات دارای درب های محکمی بوده، که با استفاده از آنها می توان از ریخته شدن و یا آلوده شدن آنها مطمئن بود.
از این رو معمولا در این سال ها مرسوم شده است که برای پر کردن انواع ادویه جات و بسیاری دیگر از مواد پودری، از قوطی های با اندازه مختلف استفاده می نمایند.

پرکن پودر در موارد زیر کاربرد دارد:
محصولات غذایی
صنایع دارویی
کشاورزی
محصولات آرایشی بهداشتی

پودر ها انواع و اندازه های مختلفی دارند. از این رو تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی طیف وسیعی از دستگاه های پرکن پودر را ساخته اند. این دستگاه ها میتوانند هر نوع از محصولات پودری را پر کنند. برخی از پودر ها به شکل گرانول هستند. در حالی که بقیه پودر ها در اثر رطوبت به سرعت جمع میشوند.
جدا از نوع محصول ، پرکن های تمام اتوماتیک بر اساس نوع مکانیزم طبقه بندی میشوند. اینها تنها برخی از قابلیت های ویژه هر نوع از این دستگاه است.


برای انتخاب بهترین دستگاه پرکن پودر ، مهم است که نوع محصولات خود را در نظر بگیرید. مطمئنا سیستمی وجود دارد که بهترین عملکرد را با توجه به نوع پودر ارائه دهد. با انتخاب کارآمدترین دستگاه پرکن از دقت بهتر و کارایی بیشتر بهره خواهید برد.
در نتیجه ، نرخ تولید بالاتر میرود. مانند هر شرکت تولید کننده موفقی ، برای دستیابی به سود بیشتر ، کیفیت و کمیت باید دست به دست هم دهند.

 

دیگر محصولات پی ریزان صنعت

 

جستجو در سایت