دستگاه بسته بندی خشکبار

بسته بندی خشکبار
در گذشته یکی از شیوه های رایج برای بسته بندی خشکبار استفاده از نایلون بود. اما از آن جایی که نایلون های پلاستیکی یک خطر بزرگ برای طبیعت و انسان بودند، با گذشت زمان و تولید انواع مختلفی از ظروف بسته بندی خشکبار ، تحولی بزرگی در صنعت بسته بندی خشکبار رخ داد.

چرا خشکبار را باید بسته بندی کنیم؟
دستگاه بسته بندی خشکبار برای حفظ و نگهداری این محصول در مقابل رطوبت-گرما- آلودگی و… همچنین حمل و نقل آسان و بالابردن زمان ماندگاری آن صورت می گیرد. امروزه انواع مختلفی از بسته بندی های خشکبار در بازار عرضه می گردد که هرکدام از آنها تفاوت و مزایای زیادی دارند. شرکت ماشین سازی پی ریزان صنعت سازنده ماشین آلات خط تفت و شور کن آجیل و انواع دستگاه بسته بندی خشکبار می باشد و توانسته است با استفاده از بالغ بر 26 سال تجربه در ساخت این ماشین آلات گام مهمی در تجهیز کارخانجات تولید و بسته بندی خشکبار بردارد.

در حال حاضر ظروف خشکبار در انواع و اندازه های متفاوت به بازار عرضه می شوند. اما نکته حائز اهمیت در انتخاب این ظروف توجه به کیفیت آن ها است. زیرا در صورتی که این ظروف از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند، در مدت زمان کوتاهی پس از بسته بندی طعم و رنگ خشکبار تغییر خواهد کرد. با توجه به این که ظروف بسته بندی انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها نیز کاربرد های مختلفی دارند.

شرکت ماشین سازی پی ریزان صنعت تولید کننده دستگاه بسته بندی خشکبار می باشد و با جدید ترین تکنولوژی صنعتی وبا استفاده از متریالهای با کیفیت افتخار دارد درخدمت کارخانجات وصنایع غذایی درجهت رشد هرچه بیشتر این صنعت در کشور باشد.

دستگاه بسته بندی خشکبار
این دستگاه برای بسته بندی انواع خشکبار، شکر، برنج، غلات، سویا، قندوچای، میوه جات خشک، چیپس، گرد، پسته، تخمه، انواع ماکارونی فرمی وگیاهان وفرآورده های دارویی مورداستفاده قرار می گیرد.

بسته بندی مناسب خشکبار باید دارای خصوصیات زیر باشد:

  • سطح آن کاملا شفاف ودرخشان باشدتا نظرمشتری رابه خودجلب کند
  • ازنفوذپذیری رطوبت جلوگیری کند
  • بسته به نوع محصول نفوذپذیری خورشید راکنترل کند
  • تحمل تغییرات حرارتی به هنگام نگهداری واستفاده را دارا باشد
  • درتهیه آن ازمواد مضروسمی استفاده نشده باشد
  • ارزان اما باکیفیت بسته بندی گردد
  • از ورود اکسیژن جلوگیری کنند همچنین رطوبت خودمحصول راحفظ نماید
  • دربرابر ضربه مقاوم باشد

 

دستگاه بسته بندی خشکبار
در قسمت بسته بندی ماشین آلات مختلف متناسب با نوع بسته بندی مد نظر شما وجود دارد که به توضیح آن ها خواهیم پرداخت :

دستگاه بسته بندی خشکبار سلفونی
بسته بندی سلفونی در اوزان 20-1000 گرمی : این نوع بسته بندی با دستگاه های بسته بندی توزین دار ( دستگاه بسته بندی تک توزین- دستگاه بسته بندی دو توزین- دستگاه بسته بندی چهار توزین –دستگاه بسته بندی ده توزین صورت می گیرد .

دستگاه بسته بندی خشکبار قوطی
بسته بندی در قوطی های فلزی- پت- پلاستیکی در اوزان 100-2000-400-500 -1000 گرمی : این نوع بسته بندی با دستگاه بسته بندی قوطی پرکن دو توزین گرانولی یا دستگاه قوطی پرکن چهار توزین گرانولی انجام می پذیرد .

دستگاه بسته بندی خشکبار فویل سیل خشکبار
بسته بندی در ظروف یکبار مصرف pp: این نوع بسته بندی با دستگاه بسته بندی فویل سیل انجام می شود.

دستگاه بسته بندی وکیوم خشکبار
بسته بندی در کیسه های پلاستیک وکیوم شده : این نوع بسته بندی توسط دستگاه بسته بندی وکیوم انجام می پذیرد

دستگاه بسته بندی کارتن پرکن-کیسه پرکن خشکبار
بسته بندی در کیسه- کارتن- گونی در اوزان 2-5-10-15-20-50 کیلو گرمی : این نوع بسته بندی با استفاده از دستگاه های بسته بندی کیسه پرکن گرانولی صورت می پذیرد.

 

دیگر محصولات پی ریزان صنعت

 

جستجو در سایت